GDM już za nami. Koniecznie sprawdźcie jak było!

Przyglądając się pogodzie nie jest łatwo zorientować się jaką mamy porę roku. O dziwo proszę Państwa, to nie jest jesień! Na szczęście, przypomniał nam o tym GDM, który jak co roku odbył się w WAKACJE.

 
Pogoda nie rozpieszcza, jednak GDM zapewnił nam 3 gorące dni! Od 21-23 lipca na Placu Zebrań Ludowych przy dobrej muzyce bawiły się tłumy mieszkańców Trójmiasta!

GDM 2017

Kto był, ten wie, że tegoroczna 9. edycja festiwalu Gdańsk Dźwiga Muzę dała radę! Kto przegapił i nie wie w czym rzecz, koniecznie powinien obejrzeć naszą relację. Taneczne bitwy i umiejętności tancerzy odejmowały mowę. Koncerty były gwarancją wzruszeń, wrażeń i dobrej zabawy. Nowością, która otrzymała owacje na stojąco – był beatbox. Co tam się działo… Sami zobaczcie!

Opublikowany przez gdansk.pl na 25 lipca 2017


W dzień taniec, wieczorem muzyka – GDAŃSK DŹWIGA MUZĘ jest festiwalem, którego ważnym elementem oprócz wspaniałych koncertów jest taniec. Jak co roku nie zabrakło młodych ludzi, zapalonych jego różnymi rodzajami. Mogliśmy podziwiać liczne układy, które nacieszyły oczy każdego! Ci najlepsi zaś tradycyjnie wrócili do domu z nagrodami.

 
Zwieńczeniem każdego dnia Festiwalu jest wieczorny koncert polskich i zagranicznych gwiazd muzycznych na dużej scenie plenerowej. Tego lata przez 3 dni wystąpiły takie postacie jak: Zeus, Kękę, Bednarek, Grubson, Fisz Emade Tworzywo, Ten Typ Mes, Bonson, Last of the Real, Organek oraz Kult!
 
 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*