Na co do kina w tym tygodniu?

Ten tydzień to prawdziwa gratka dla kino maniaków. Przede wszystkim dalej możemy oglądać przygody Jacka Sparrowa w Zemście Salazara oraz wyczyny Wonder Woman. Jeśli jeszcze nie mieliśmy okazji zobaczyć tych dwóch hitów to mamy problem bo do kin zbliżają się trzy wielkie premiery. Historia dziewczyny, która nie może opuścić swojego domu w Ponad Wszystko, nowa adaptacja Mumii z Rusellem Crowe w roli głównej oraz kinowa wersja Słonecznego patrolu, która zapowiada się na niesamowitą mieszanką akcji i humoru.

 

Piraci z Karaibów. Zemsta Salazara – Kapitan Jack Sparrow nie ma lekko. Co przygoda, to kolejny problem. Tym razem jego dawny wróg Salazar (w tej roli Javier Bardem!) po wydostaniu się z Diabelskiego Trójkąta postanawia zmieść z powierzchni Ziemi wszystkich piratów. WSZYSTKICH! Co jak co, ale nasz ulubiony „captain Jack” ma spory problem.

Premiera: Już dostępny.

Wonder Woman – Diana, waleczna księżniczka Amazonek obdarzona niesamowitą mocą, postanawia objawić się światu pogrążonemu w I wojnie światowej.

Premiera: Już dostępny.

Ponad wszystko – „Ponad wszystko” to film bardziej poruszający niż „Zanim się pojawiłeś” i „Zostań, jeśli kochasz”, oparty na powieści Nicoli Yoon. Książkę, która trafiła na szczyt listy bestsellerów „New York Timesa” i podbiła serca czytelniczek również w Polsce, przetłumaczono na ponad 20 języków. Powieść zyskała opinię jednej z najpiękniejszych historii miłosnych ostatnich lat. W filmie występują Amandla Stenberg („Igrzyska śmierci”) oraz Nick Robinson („Jurassic World”).

Premiera: 09.06.2017

Mumia – Trzykrotnie nominowany do Oscara Tom Cruise i laureat Nagrody Akademii Russell Crowe w nowej filmowej wersji legendy, która fascynuje ludzkość od setek lat.

Premiera: 09.06.2017

Słoneczny patrol – Filmowa wersja kultowego serialu lat dziewięćdziesiątych XX wieku. To właśnie po to, by oglądać ten serial, Joey i Chandler z „Przyjaciół” kupili sobie superwygodne fotele i podczas emisji krzyczeli rozemocjonowani „Biegnij, Pamela (Anderson), biegnij!”.

Premiera – 09.06.2017

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*