Konferencja NetVision już niedługo !

Przypominamy o Tegorocznej 17. edycji NetVision, która odbędzie się w dniach 26-27 maja 2017 roku na Politechnice Gdańskiej.

Ogólnopolska Konferencja Biznesu i Nowych Technologii NetVision to jedno z największych przedsięwzięć studenckich w Trójmieście, ciesząca się dużą popularnością wśród młodych i ambitnych ludzi.

Przez dwa dni wykłady oraz warsztaty będą prowadzone przez wykwalifikowanych wykładowców, poruszających najnowsze zagadnienia technologiczne. Konferencja będzie skupiać się na minimalnej teorii i maksymalnej praktyki.

Skąd nazwa NetVision ?

„Pomysł narodził się w mojej głowie, ale bardzo szybko odnalazł poparcie wśród znajomych, którzy dodawali do projektu coś od siebie. W gorączkowych dyskusjach powstała wizja przedsięwzięcia, które ciekawą tematyką przyciągnie wielu uczestników. Nowoczesne technologie, najnowsze koncepcje zarządzania, najaktualniejsza tematyka… Stworzyliśmy pierwszy element układanki – Vision.

Drugi element – Net – to ludzie, dzięki którym wszystko stało się możliwe. Podobnie jak globalna sieć Internetu, wspólna wizja połączyła kilku pasjonatów. Przez pół roku w wolnych chwilach realizowaliśmy projekt. Nie było to proste zadanie, początki zawsze są trudne, ale wytrwaliśmy do końca. Gdy nadszedł Wielki Dzień, na zmęczonych twarzach zajaśniał uśmiech triumfu. Właśnie wtedy w świadomości uczestników pojawiło się NetVision.

Przedsięwzięcie przerosło nasze wszelkie oczekiwania i trwa aż do dzisiaj – żyje dzięki ludziom, którzy wkładają w to swoje serce, zaangażowanie i marzenia.

Marek Latos

Pierwszy koordynator NetVision” – jak podaje netvision.pl

W tym roku konferencja składa się z trzech ścieżek :

Carrer in finance – go for it.
Jeśli odnajdujesz się w świecie finansów, bankowości i biznesu – to jest miejsce dla Ciebie !

Obudź w sobie inżyniera
Dowiedz się jak pracują fabryki i, jak wygląda praca inżyniera przy produkcji!

Smart City

Czy wiesz już wszystko na temat technologii wykorzystywanych w nowoczesnych miastach?
UWAGA! W ramach tej ścieżki odbędzie się Debata Oksfordzka: „Wdrażanie najnowszych technologii w małych i średnich przedsiębiorstwach powoduje ich upadek.”

26-27 maja uczestnicz w konferencji, poznaj najnowsze nowinki technologiczne oraz zintegruj się z firmami reprezentowanymi przez wspaniałych prelegentów.

Wstęp bezpłatny !

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*