Tak zabawi się trójmiasto w weekend majowy!

W sobotę rozpoczynającą długi weekend majowy pojawią się dwa nowe miejsca na mapie trójmiasta, w których będzie tego wieczoru naprawdę gorąco. Wszystko za sprawą organizatora wakacyjnych stref muzycznych w trójmieście, który na miejsce docelowe jako małą rozgrzewkę przed sezonem obrał sobie całkowicie nowe lokalizacje o wielkim potencjale.

29 kwietnia od godz. 18:00 wakacyjne klimaty deep house zawładną Sopocką plażą! Miejscem docelowym imprezy będzie Black Pearl Beach Bar umiejscowiony w samym centrum plaży w Sopocie! Z powodów niezależnych od organizatora wydarzenie odbędzie się w środku lokalu. Wakacyjny klimat lata w weekend majowy zapewnią wam najlepsi Dj-e. Tej nocy na plaży w Sopocie poczujecie się jak na Ibizie dosłownie i w przenośni.

Od godz. 21:00 ruszy kolejne wydarzenie w muzycznej strefie Browar Port Gdynia! To malownicze miejsce przy samej plaży w centrum modernistycznej Gdyni idealnie wpasowuje się w klimat imprez! Impreza zaplanowana jest na dachu jednakże organizator zapewnia, że jeżeli warunki atmosferyczne będą niekorzystne to impreza zostanie przeniesiona do środka. Impreza z Dj-em w Browar Porcie przy plaży to również znakomita okazja zaznania nowej jakości zarówno pod względem klimatu imprez, jaki  piwa, które wytwarza się w Browar Porcie na miejscu!

Więcej info na facebooku organizatora: https://www.facebook.com/StrefyMuzyczne/

fot. Black Pearl Beach Bar w Sopocie.

fot. Black Pearl Beach Bar Sopot.

fot. Browar Port Gdynia

fot. Bowar Port Gdynia

fot. Browar Port Gdynia

fot. próby przed sobotnią majówką w Browar Port Gdynia

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*