Nowy trener Arki Gdynia!

Stało się to czego każdy domyślał się już od jakiegoś czasu. Po przegranym meczu w Suwałkach z Wigrami nad trenerem Nicińskim zapaliła się czerwona lampka i tylko zwycięstwo w kolejnym meczu mogło przechylić szalę na pozostanie w klubie szkoleniowca żółto niebieskich. Niestety mecz z Pogonią zakończył się wynikiem 5:1.

źródło: www.arka.gdynia.pl

Nowym trenerem Arki Gdynia został Leszek Ojrzyński. Swoją karierę szkoleniowca rozpoczął od prowadzenia grupy młodzieżowej Legii Warszawa. Jako drugi trener prowadził najpierw  Legionovia Legionowo i Błękitnych Stargard Szczeciński. Potem miał krótki etap pracy na samodzielnym stanowisku w Milanie Milanówek, jednak później przystąpił do pracy w roli asystenta trenera Radomiaka z którym wywalczył awans do II ligi. Później związał się z Polonią Warszawą, najpierw jako trener drużyny rezerwowych a następnie jako asystent Waldemara Fornalika. Kolejne kluby w których pracował na samodzielnym stanowisku to Znicz Pruszków, Wisła Płock, Rakow Częstochowa, Odra Wodzisław Śląski, Zagłębie Sosnowiec, Korona Kielce, Podbeskidzie Bielsko Biała i Górnik Zabrze.

 

Przed nowym trenerem ciężkie zadanie, przyjdzie mu prowadzić drużynę, która nie wygrała od pięciu spotkań, będzie walczyć w strefie spadkowej o utrzymanie a także na Stadionie Narodowym w Warszawie z Lechem Poznań o Puchar Polski.  Trener Ojrzyński słynie z tego, że lubi agresywną i ambitną grę do przodu a tego własnie Arce brakuje i dzięki takiej grze wygrywała na początku sezonu z Legią Warszawą czy Wisłą Kraków.

źródło: eurosport.onet.pl

Żegnamy brawami trenera Grzegorza Nicińskiego, który prowadził Arkę przez 2,5 roku. Poprowadził drużynę do Ekstraklasy poprzez rewelacyjny sezon w I lidzę a także doprowadził ich do gry w finale Pucharu Polski.

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*