Arka Gdynia przegrywa z Pogonią Szczecin 5-1

Na 2 kolejki przed końcem rundy podstawowej Lotto Ekstraklasy drużyna z Gdyni przegrywa na wyjeździe z zespołem Pogoni Szczecin pięć do jednego. Na dole tabeli robi się bardzo gorąco. Arka ma już tylko jedno punktową przewagę nad zespołem Piasta Gliwice, który znajduje się w strefie spadkowej. Po 30 pkt. mają również zespoły Cracovii i Ruchu Chorzów. Tabelę Lotto Ekstraklasy zamyka Górnik Łęczna mający zainkasowane 26 pkt.

W dniu dzisiejszym o godz. 15:30 swój mecz rozegra również walcząca o miejsce w europejskich pucharach Lechia Gdańsk podejmując Piast Gliwice. Dla fanów zespołu z Gdyni na pewno na rękę będzie zwycięstwo Gdańszczan w tym pojedynku, co pozwoli zachować przewagę nad zespołem Piasta.

Arce pozostały do zakończenia rundy zasadniczej już tylko dwa jednakże bardzo ciężkie pojedynki. Pierwsze z nich to wielkie derby trójmiasta na stadionie Energii z miejscową Lechią Gdańsk, które już 17 kwietnia. Drugie spotkanie u siebie z Wisłą Płock zajmującą obecnie szóstą pozycje w tabeli.

Pełen skrót meczu i wszystkie bramki z meczu Pogoń-Arka obejrzą Państwo pod tym linkiem: -> KLIKNIJ ABY OBEJRZEŃ <-

Strzelcem jedynej bramki dla Arki był Przemek Trytko.

Źródło: Lotto Ekstrakasa

Gol dla Arki.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*