Polsat Boxing Night w Ergo Arenie – Adamek znowu w ringu!

Już 23 czerwca w Ergo Arenie siódma edycja Polsat Boxing Night! Na ringu stawią się między innymi Tomasz „Góral” Adamek oraz Mateusz Masternak!

 

Siódma edycja Polsat Boxing Night zaplanowana jest na 23 czerwca i odbędzie się w gdańsko-sopockim obiekcie Ergo Arena. Ruszyła już przedsprzedaż biletów na portalu ebilet.pl, w cenie od 39 zł . Aktualnie ujawniono nazwiska dwóch bokserów i nowego promotora gali. Wydarzenie będzie można również obejrzeć w systemie ppv w cenie około 40 zł.

żródło: wikipedia

Tomasz Adamek – Znany polski zawodnik, były zawodowy mistrz świata organizacji IBF i IBO w kategorii juniorciężkiej oraz WBC w kategorii półciężkiej. WW zawodowym ringu stoczył już 55 pojedynków z czego 50 zwyciężył (30 KO) a jedynie 5 przegrał (2 KO). Warto wspomnieć, że żadna walka tego boksera nie zakończyła się remisem. Na gali w Gdańsku Góral będzie walczył w kategorii ciężkiej, nie znamy jeszcze nazwiska jego przeciwnika.

żródło: sport.pl

Mateusz Masternak – Kolejny polski zawodnik, były mistrz Europy federacji EBU. W zawodowym ringu stoczył już 42 pojedynki z czego 38 zwyciężył a 4 przegrał. Podobnie jak Góral, żadna jego walka nie zakończyła się remisem. Walczy w kategorii junior ciężkiej.

źródło: SE.pl

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*