Na co do kina w tym tygodniu?

Tydzień od 3 do 9 kwietnia nie rozpieszcza nas kinowymi premierami i ostatecznie tylko dwie produkcje będziemy mogli zobaczyć po raz pierwszy w piątek w trójmiejskich kinach. Mowa tu o Małżeńskich Porachunkach oraz Pakcie Krwi. Na szczęście dalej możemy się wybrać na kilka filmów, które swoją premierę miały wcześniej. Na wyróżnienie zasługuje oczywiście Ghost In the Shell.

 

Małżeńskie Porachunki – Komedia opowiadająca historię dwóch mężczyzn, którzy pod wpływem alkoholu zatrudniają płatnego zabójcę by ten wyeliminował ich żony.

Premiera: 07.04.2017

Pakt Krwi – Thiller w którym będziemy mieli okazję zobaczyć John Cusack oraz Nicolasa Cage. Historia dwóch braci z których jeden zostaje porwany przez mafię dla okupu a drugi stara się z pomocą starego przyjaciela detektywa (Cusak) go uwolnić. Na ich drodze stoi szef mafii w którego rolę wcielił się Nicolas Cage.

Premiera: 07.04.2017

 

Ghost In The Shell – Historia oparta na kultowej mandze i anime pod tym samym tytułem. Policjantka cyborg (Scarlett Johansson), stoi na czele elitarnej jednostki Section 9, specjalizującej się w walce z najniebezpieczniejszymi przestępcami.

Już dostępny.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*