Pobiegli dla Pomorskiego Hospicjum dla Dzieci

19.03.17 roku o godzinie 9:00 odbyło się wydarzenie, o którym pisaliśmy już w zeszłym tygodniu.

Od tej niedzieli rozpoczął się Run Beach Morning, czyli cykl spotkań grupowych biegów wzdłuż plaży.

Dzisiejszy event ” Wielki Powrót” był wyjątkowy, ponieważ została nawiązana współpraca z Pomorskim Hospicjum dla Dzieci. Osobom, biorących udział, mimo średnich warunków atmosferycznych, nie schodził uśmiech z twarzy .  Celem wydarzenia była zbiórka pieniędzy na asystor kaszlu, który może pomóc ciężko chorym dzieciom.  Większość uczestników dostała koszulki promujące całą akcję. Numer , na który można było wysłać sms, widniał na całych plecach, aby osoby spacerujące również wspomogły akcję.

Przebieg

O godzinie 9:00 rozpoczęła się 15-minutowa dynamiczna rozgrzewka. Organizator wydarzenia zadbał o to, aby każdy porządnie się rozgrzał, tłumacząc w międzyczasie, jak dane ćwiczenie wpływa na organizm.

O 9:15 wszyscy pobiegli wzdłuż plaży ( niestety przez silny wiatr, trasa musiała zostać zmieniona), a następnie do okolicznego lasu. Tempo było spokojne, aby każdy mógł nadążyć i czuć się przy tym dobrze.

9:45 to był czas kończący bieg i rozpoczęcie uspokojenia organizmu i rozciągnięcia się. Tutaj też prowadzący Adam Zagórski pokazywał i omawiał poszczególne ćwiczenia.

Patrząc na frekwencję ( około 60 osób), wydarzenie odniosło sukces, skupiając wiele nowych osób ( dorosłych, jak i dzieci).  Mamy kolejny przykład na to, że pasję i energię połączono  z pomocą. Pamiętajmy, że takimi małymi rzeczami mogą skorzystać najbardziej potrzebujący. Życzymy coraz więcej takich akcji.

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*