Run Beach Morning ” Wielki Powrót”

 

Już od 19 marca 2017 roku o godzinie 9:00 na molo w Brzeźnie rusza nowa edycja RBM.

Wydarzenie budzi zainteresowanie zarówno u początkujących, jak i zaawansowanych biegaczy .Dzięki temu nowe osoby, pragnące choć trochę się poruszać, mogą zdobyć praktyczną wiedzę i nabyć doświadczenia prosto od pasjonatów.

RBM to nie tylko bieg wzdłuż plaży, ale również otrzymanie inspiracji do budowania sylwetki marzeń i pozytywnej energii. Wszyscy motywują się nawzajem, co czyni, że nie jest straszny niedzielny poranek.

Każdy event rozpoczyna się 15-minutową rozgrzewką, która podniesie temperaturę ciała i zapobiegnie kontuzjom. Następnie odbywa się 30-minutowy trucht po plaży . Tempo umożliwia rozmowę z uczestnikami oraz uśmiechanie się do zdjęć, które są robione podczas biegu. Trening kończy się uspokojeniem organizmu i rozluźnieniem w miejsce startu.II edycja przyniesie powiew świeżości, gdyż celem będzie bieg wokół Zatoki Gdańskiej.

Cały cykl trwa 25 spotkań , który angażuje wszystkie grupy biegowe z Trójmiasta. Dzięki temu będą mogły pokazać się nam jak z najlepszej strony zaszczepiając w nas zdrowe, pozytywne i delikatne podejście do sportu. Pokażą, że nie trzeba wiele, by rozpocząć swoją przygodę ze zdrowym stylem życia i przekonają nawet tych ,co najbardziej obawiają się, że sobie nie poradzą.

Run Beach Morning pomoże Tobie przełamać barierę przed grupowym bieganiem oraz pozwoli nabyć nowych relacji i umiejętności, a więc 19 marca o godzinie 9:00 koniecznie przybądź na molo w Brzeźnie.

Zapraszamy !

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*