Muzyka disco polo wciąż na topie – tłumy na gali w Gdyni!

Nikt nie lubi każdy słucha takie hasła wybrzmiewają z ust wielu sceptycznie nastawionych do muzyki disco polo osób. Czy oby na pewno nikt nie lubi? Zupełnie przeczące dla tego hasła mogą być liczby i statystyki wielkich wydarzeń o tematyce disco polo odbywających się w trójmieście. Sprawdziliśmy osobiście jak bawili się uczestnicy trzeciej edycji Walentynkowej Gali Disco Polo w Gdyni. Z informacji, jakie posiadamy, bilety „normalne” na to wydarzenie skończyły się niemalże na tydzień przed eventem. Później zainteresowani mogli nabyć już tylko i wyłącznie bilety V.I.P, czyli specjalne miejsca o atrakcyjniejszej ofercie. Droższe bilety również wyprzedały się co do jednego i w dniu imprezy kasy festiwalu nie obsługiwały już nikogo. Ceny biletów wynosiły odpowiednio 69 zł – zwykły oraz 139 zł – vipowski. Zainteresowanych tym wydarzeniem nie odstraszyły nawet podwyższone ceny biletów przyp. podczas drugiej edycji tego wydarzenia koszt biletów wynosił 59zł. Bilet vipowski upoważniał uczestników do przebywania w specjalnie wygrodzonej strefie przed samą sceną. W dodatku za sceną umiejscowiona była dodatkowa strefa gastronomiczna w której serwowano przez cały wieczór posiłki na ciepło i na zimno. Napoje a w tym piwo były bez ograniczeń. Osoby bawiące się w tej strefie z wielką chęcią robiły sobie zdjęcia ze swoimi ulubionymi wykonawcami. Szacuje się, że w wydarzeniu mogło wziąć udział od 5 do 6 tys. osób.

Na gali wystąpiły takie zespoły jak: Zespół Akcent na czele z wokalistą Zenkiem Martyniukiem. To była główna gwiazda wieczoru na którą przyszła zdecydowana większość uczestników; Zespół MIG; Piękni i Młodzi; After Party; Defis; Playboys; Long&Junior; Extazy.

Po zakończeniu gali odbyło się oficjalne after party w jednym z lokalnych klubów w centrum miasta – Face Club Gdynia. Było to przedłużenie imprezy do białego rana gdyż sama gala zakończyła się o godz. 23:00. Na zainteresowanych pod halą czekały specjalnie podstawione darmowe autokary, które podjeżdżały co kilka minut i zabierały rozbawiony tłum od samo wejście klubu Face.

Uczestniczy wypowiadali się z wielkim entuzjazmem o odbywającej się gali i zapewniali, że z chęcią wezmą udział w kolejnych tego typu eventach. Poniżej materiały, jakie udało nam się zrealizować.

Występ zespołu MIG – ze sceny!

Tłumy na Gali Disco Polo!

Zenek Martyniuk (Akcent) – Kochana wierzę w miłość

Zenek Martyniuk (Akcent) – Przez Twe oczy zielone

Zenek Martyniuk (Akcent) – Przekorny los

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*