Ciekawy sposób na udaną majówkę!

Imprezowa Majówka w Hiszpanii – Czyli nowy projekt, który oferuje Party Travel. Porozmawialiśmy z pomysłodawcami tego wydarzenia.

Skąd wziął się pomysł na tego typu wydarzenie? red.

Projekt imprezowej majówki w Hiszpanii narodził się w odpowiedzi na zapotrzebowanie tego typu wydarzeniami przede wszystkim  młodych ludzi. Z reguły tego typu wycieczki są bardzo drogie a sumy świadczeń za usługi biur podróży oscylują w granicach minimum 2000 zł. W tym przypadku za jedyne 649zł plus fakultety w cenie 100 euro możemy spędzić wakacje swoich marzeń. Niebawem w naszej ofercie pojawi się również tańsza opcja – imprezowa majówka w Chorwacji. Radek organizator.

Co stanowi główne atrakcje takiej wycieczki i do kogo jest skierowana? red.

Przede wszystkim wycieczka ukierunkowana jest na połączenie zwiedzania z imprezowaniem. Ofertę kierujemy głównie do studentów, którzy tak licznie i tak chętnie odwiedzali nas podczas każdej imprezy integracyjnej w trójmieście. My dajemy im możliwość spróbowania czegoś innego… Czegoś co pozwoli im przekroczyć granicę naszego kraju w towarzystwie wspaniałych ludzi. To wyśmienita okazja do nawiązania nowych znajomości, a także oderwania się od szarej rzeczywistości i  smartfona! 😀 Aby uczestniczyć w wycieczce nie trzeba posiadać statusu studenta. Wystarczy mieć skończone 18 lat. – Radek organizator.

Jak powstał Party Travel? Czy wasza oferta oprócz  majówki do Hiszpanii i Chorwacji będzie rozwinięta? red.

Party Travel to tzw. odnoga projektu „Trójmiejska Integracja Studencka” – cyklu największych klubowych imprez oraz clubbingów cieszących się sporą popularnością nieprzerwanie od 5 lat. Zauważyliśmy tendencje i chęć wśród studentów do wszelkiego typu wyjazdów, obozów integracyjnych, a także zwiedzania świata. Turystyka staje się coraz modniejsza. Chęć integrowania się wśród osób młodych, a także zbierania przygód wkracza w fazę zainteresowania. Coraz mniej się dzieję, młodzież spędza sporo czasu wirtualnie w mediach społecznościowych – chcemy wszystkich trochę odciągnąć od tego… Pokazać, że można inaczej przeżyć młodość – młodości nikt nam nie zwróci.

Projekt oczywiście zostanie rozwinięty o inne ciekawe wyjazdy – pracujemy nad tym. Mamy też w planach bardzo ciekawą ofertę dla osób z poza trójmiasta. Chcemy pokazać i udowodnić, ze nasze polskie morze i okolice są równie piękna jak i nie piękniejsze od tych poza granicami naszego kraju. W trójmieście na prawdę można się dobrze zabawić i dużo pozwiedzać 😉 Mogę zdradzić, że projekt będzie nosić nazwę Baltic Party Travel 😉 – Radek organizator.

Poczytać więcej będą mogli Państwo na naszym kanale facebookowym Party Travel oraz stronie internetowej www.party-travel.pl

</>

 

Dziękujemy za rozmowę.

Redakcja itrojmiasto.pl

 

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz

lub

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*